Festiwal Zdrowia Wróżb i Niezwykłości, kwiecień 2008

„MOST ENERGETYCZNY”

W dniach 18 – 20 kwietnia 2008 roku w Łodzi odbył się XV Festiwal Zdrowia i Niezwykłości, na którym ogromnym powodzeniem cieszył się MOST ENERGETYCZNY w wykonaniu Roberta Grabowskiego, Karola Jóźwiaka i Pawła Portalewskiego – znanych i cenionych bioenergoterapeutów, przedstawicieli Polskiego Cechu Psychotronicznego. Słuchacze zgromadzeni w 200-osobowej sali z uwagą i zainteresowaniem wysłuchali wykładów na temat: „Bioenergoterapia i radiestezja w aspekcie zdrowia człowieka” oraz „Bioenergoterapia – wyzwolenie osobistego potencjału energetycznego, mającego wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka.” – wykł. Robert Grabowski. Następnie zostali wprowadzeni w stan relaksacji i rozpoczął się seans zbiorowy – MOST ENERGETYCZNY. Trzech naturoterapeutów przekazywało energię jednoczenie. Po zakończeniu przekazu zbiorowego uczestnicy chętnie dzielili się swoimi wrażeniami i odczuciami, które odebrali w trakcie seansu. Dla niektórych były to niezwykłe doznania, mówili o nich z dużym entuzjazmem. Wzmocnieniem seansu były zabiegi indywidualne, które podobnie jak zbiorowy przekaz energetyczny były nieodpłatne. Podczas indywidualnych zabiegów, zdaniem uczestników, intensywność doznań była niezwykle silna.

Z perspektywy kilku miesięcy należy dodać, że wiele osób uczestniczących w przekazach energetycznych doznało znaczącej poprawy zdrowia. Niektórzy zauważyli poprawę bezpośrednio po seansie, inni w ciągu kilku dni czy tygodni. Potwierdzają to badania lekarskie – m.in. USG, wyniki badań krwi, EKG, które wykonane po przeprowadzonym seansie potwierdziły istotną poprawę bądź całkowity powrót do zdrowia.

Od trzech lat MOST ENERGETYCZNY w wykonaniu tych trzech mistrzów bioenergoterapii jest „gwoździem programu” łódzkiego Festiwalu. W związku z tym bioenergoterapeuci często goszczą w lokalnych mediach.

Oprac. Anna Grabowska