Relacja z V Ogólnopolskiego Zjazdu Naturoterapeutów

W dniach 28-30 maja 2010 r. odbył się V Zjazd Naturoterapeutów w Księżych Młynach.

Uczestnicy zjazdu mieli możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinie naturoterapii, podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodszymi koleżankami i kolegami, zintegrowania w czasie wspólnych biesiad, spotkań warsztatowych, spacerów i wieczoru tanecznego.

Wzorem lat ubiegłych podczas odczytów, prezentacji i na zajęciach warsztatowych naturoterapeuci z całej Polski prezentowali interesujące, niejednokrotnie nowatorskie metody i formy pracy, które przynoszą pozytywne efekty w przywracaniu równowagi energetycznej osobom z dolegliwościami zdrowotnymi. Członkowie Polskiego Cechu Psychotronicznego uczestniczyli w walnym zebraniu członkowskim. W przerwie, choć program był „napięty”, dbano o relaks na łonie natury w otoczeniu uroczego terenu leśnego nad Zalewem Jeziorsko. Ciekawym punktem programu była „PRÓBA ŻARU”, którą prowadziła p. dr Ewa Pietrzycka-Wilczewska. Było gorąco… Ostatniego dnia uczestnicy zjazdu byli aktywnymi uczestnikami Mszy Św. w Siedlątkowie.

W tym roku kolejny raz podziwialiśmy najnowsze prace malarki – p. Janiny Kraśnickiej , członka Polskiego Cechu Psychotronicznego, które zaprezentowała na wernisażu „MALARSTWO ENERGETYCZNE”.

Zjazd objęty był patronatem medialnym przez miesięcznik UZDRAWIACZ.

Miło nam było gościć zaprzyjaźnionych przedstawicieli prasy – redaktorów naczelnych: Panią Annę Ostrzycką-Rymuszko, Pana Marka Rymuszko (NIEZNANY ŚWIAT) i Pana Stanisława Leśnego (UZDRAWIACZ), podejmujących w swoich periodykach zagadnienia medycyny niekonwencjonalnej.

Wszystkim uczestnikom zjazdu dziękujemy za aktywny udział oraz miłą, przyjacielską atmosferę i zapraszamy na kolejny zjazd , który odbędzie się w 2011r., również w Księżych Młynach.

Oprac. Anna Grabowska

GALERIA ZDJĘĆ