I Ogólnopolski Zjazd Naturoterapeutów

I Ogólnopolski Zjazd Naturoterapeutów
3 – 4 czerwca 2006r.

Celem Zjazdu jest integracja środowiska naturoterapeutów oraz zapoznanie członków Cechu z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinach bliskich naturoterapii. Poszerzy to naszą wiedzę z medycyny naturalnej, chińskiej, nowoczesnej psychologii i parapsychologii.

Zapraszamy do wstępowania w szeregi naszej organizacji, ponieważ dobry i wiarygodny fachowiec w swoim zawodzie to człowiek, który należy do branżowego cechu, posiada Certyfikat jakości usług oraz rekomendacje wydane przez cech a osoby korzystające z jego usług są pewne, że powierzyły swoje zdrowie sprawdzonemu, odpowiednio przeszkolonemu fachowcowi, który przyniesie ulgę w ich cierpieniu.

Serdecznie zapraszamy Członków Polskiego Cechu Psychotronicznego oraz osoby zainteresowane medycyną naturalną do udziału w zjeździe.

Zarząd Polskiego Cechu Psychotronicznego w Łodzi

Miejsce

Hotel Leśny w Księżych Młynach

Warunki uczestnictwa

Koszt uczestnictwa – 150zł. W tym zakwaterowanie w pokojach dwu i trzy osobowych z łazienkami, całodobowe wyżywienie, udział w imprezie. Możliwe jest zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych za dopłatą 20zł – ilość takich miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia chęci uczestnictwa

Zgłoszenia należy kierować osobiście lub listownie do: Dyrektora Cechu – Roberta Grabowskiego w terminie do 15.04 br. (ul. Traugutta 8, Łódź 90-107; tel. 0 606 766 933).

Dodatkowych informacji udziela też Starszy Cechu – Jan Karol Jóźwiak (tel. 0 601 328 282).